fbpx

#

İŞLETMELER İÇİN E-TİCARET

Kendi Markan ile işletmeler, markalarının E-ticaret mağazalarını açıp ürün ve hizmetlerinin satışını yapabilirler.

Slider
İşletme Mağazası ve Pazaryeri

Kendimarkan, işletmelerin sadece kendi ürün ve hizmetlerini sunacak bir işletme mağazası açabilmelerine olanak sağlar. Diğer taraftan dilerseniz, mağazanızı pazaryerlerinde bulunabilecek tüm ürünlerin olduğu bir mağazaya dönüştürebilirsiniz.

Ürün ve Fırsat Bir Arada

Kendimarkan ile çalışmaya başlar başlamaz size danışmanlık yapacak alanında uzman bir eğitmeniniz olur. Eğitmenleriniz size her konuda yol gösterir ve e-ticaret konusunda firmanızın pazaryerinde olmasına yardımcı olur.

Ürününüz Binlerce Mağazada

Siz normalde bir e-ticaret mağazası açtığınızda ürünlerinizin ya da hizmetlerinizin satılacağı tek kanal sizin mağazanızdır. Kendimarkan’ın sağladığı fark yaratan özellik sayesinde altyapı kullanan binlerce mağazada yayınlanmaya başlar.

Satış Temsilciniz Olsun

İşte bu özellik sayesinde artık siz de ürün ve hizmetlerinizi satan birçok satış temsilcisine kavuşmuş olursunuz. Biz bu ayrıcalıklı özelliğimize kısaca: “Öyle bir kendi markan olsun ki ürünleriniz in anında binlerce satıcısı olsun.” diyoruz.

Özel İşletme Koçunuz Olsun

Kendimarkan ile çalışmaya başlar başlamaz işletmenize danışmanlık yapacak alanında uzman bir koç ve eğitmeniniz olur. Size her konuda yol gösterir ve e-ticaret konusunda firmanızın pazaryerinde olmasına yardımcı olur.

Eğitimler ve Akademi Altyapısı

Kendimarkan ile çalışmaya başladığınız anda günlük sanal ortamda yapılan tüm eğitim ve tanıtım etkinliklerine ücretsiz katılım hakkı elde edersiniz. Altyapı ile ilgili sorunlarınızda paneliniz üzerinde bulunan dökümanlara dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz