fbpx

#

BİREYLER İÇİN
STOKSUZ E-TİCARET

İşletmesi ve ürünü olmayan bireysel girişimciler de Kendimarkan’da bir mağaza açarak E-ticaretten kazanç sağlayabilir ve alternatif bir gelir oluşturabilirler.

Slider
 • 1

  1. Sipariş

  Müşteri Sizin Mağazanızdan Siparişini Verir

 • 2

  2. Ödeme

  Vermiş olduğu spariş önce KendiMarkan hesabına iletilir.

 • 3

  3. Kargo Bilgisi

  Ürünün Kargo Bilgisi Tedarikçi Firmaya Ulaştırılır.

 • 4

  4. Kargo Gönderimi

  Ürün Tedarikçi Firma Tarafından Kargoya Verilir.

 • 5

  5. Onay

  Müşterinin Eline Ulaşan Ürün Müşteri Taradından Onaylanır

 • 6

  6. Tedarikçiye Ödeme

  Kendi Markan Taradından Tedarikçi Firmalara Ödeme Yapılır.

Kendi Markan ile
Stoksuz E-Ticaret Nasıl Çalışır?

Bireyler sadece mağazalarının isimlerini belirleyip tüm teknik, güvenlik, hukuki altyapının ürün ve hizmetlerin içinde hazır olarak sunulduğu mağazalarını açarak E-ticarete hemen başlayabilirler. Halihazırdaki ürün ve hizmetlerin satışından, sektöre ve ürüne göre değişen oranlarda kazanç sağlarlar. Stoksuz E-ticaret nasıl çalışır?Mağazanızı açtıktan sonra ister fiziksel ister dijital ortamda mağazanızı ve ürünlerinizi insanlara duyurun.Mağazanızdan bir sipariş verildiğinde ödeme ilk önce kendimarkan.com’a düşer. Mağazanız üzerinden kargo bilgisi tedarikçi firmaya verilir, tedarikçi firma ürünü kargo ile müşteriye gönderir.

Müşteri ürünü teslim aldığını onayladığında tedarikçi firmaya ürün bedeli, siz mağaza sahibi girişimciye de kazancınızın ödemesi gerçekleşir.Tüm işlemleri panelinizden anlık olarak takip edebilirsiniz. Kendimarkan ile stoksuz E-ticaret yaparken ürün, fatura, tahsilat, kargo ve iade gibi hiçbir detayla siz uğraşmazsınız. Bu işlemleri tedarikçi firma ve kendimarkan üstlenir.

Tedarikçi Ekle

Kendimarkan devrim niteliğinde sunduğu bu olanak ile size sınırsız pazarın ve kazancın da kapılarını açmaktadır. Kendi mağazanızı edindikten sonra mağazanızdaki hazır ürünleri satabilirsiniz. Bunun yanında isterseniz piyasadaki üretici ve firmaların ürünlerini de tedarikçi olarak mağazanızın üzerinden sisteme ekleyebilirsiniz. Eklemiş olduğunuz ürünler o andan itibaren sadece sizin mağazanızda değil mağazanolsun da yayında olan binlerce mağazada yayımlanmaya başlayacaktır. İşte burda fark yaratan bir özellik daha devreye girer ve ürün hangi mağazada satılırsa satılsın ürünü sisteme siz kazandırdığınız için tüm satışlardan kazanç elde edersiniz.

Firmalar, ürün ve hizmetlerini ücretsiz olarak yayımlar; satış gerçekleştiğinde ise tedarikçi ürün bedelini, satışı yapan site komisyonunu ve siz de tedarikçiye aracılık ettiğiniz için komisyonunu kazanırsınız.Mağazanolsun da herkes kazanır.
Sat, Bul, Kazan

İster mağazanızda tedarikçilerin listeledikleri ürünü satın ve satıcı geliri elde edin, İster tedarikçiler bulup, ürünlerini sizin mağazanız üzerinden listelemelerini sağlayın ve bulduğunuz ürünler bütün mağazalarda yayınlansın aracılık geliri kazanın.

Özel İşletme Koçunuz Olsun

Kendimarkan ile çalışmaya başlar başlamaz işletmenize danışmanlık yapacak alanında uzman bir koç ve eğitmeniniz olur. Size her konuda yol gösterir ve e-ticaret konusunda firmanızın pazaryerinde olmasına yardımcı olur.

Eğitimler ve Akademi Altyapısı

Kendimarkan ile çalışmaya başladığınız anda günlük sanal ortamda yapılan tüm eğitim ve tanıtım etkinliklerine ücretsiz katılım hakkı elde edersiniz. Altyapı ile ilgili sorunlarınızda paneliniz üzerinde bulunan dökümanlara dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Ürün listeleme ücretsizdir.

Evet. Mağaza satınalma ücreti 2500 TL.’dir.Bu ücret dışında sürpriz hiçbir bedel ile karşılaşmazsınız. Ayrıca bu kiralama ücreti değil satınalma ücretidir. Yani bir defa ödersiniz. Her yıl ödeme yapmazsınız. Yenileme ücreti olmasa da her yıl yenilenecek SSL sertifikanız, hosting ve sunucu hizmetleri için bir bedel ödemeniz gerekecektir. Bu bedel 2020 yılı için 300 TL.’dir.